Aktuální opatření a změny

15. leden 2021

Vážení posluchači,
velmi nás těší, že se epidemická situace natolik zlepšila, že můžeme uskutečnit závěrečný koncert 94. sezony s publikem v sále. 

Závěrečný koncert sezony se koná 14. června 2021 od 19:30.

Současná situace dovoluje uspořádat koncerty ve vnitřních prostorech pro maximálně 500 diváků při využití 50 % kapacity sálu. Pevně věříme, že pochopíte naše rozhodnutí, kdy místa v sále uvolníme výhradně pro naše abonenty. 

Naše abonenty prosíme, aby si zkontrolovali svoji e-mailovou schránku, ve které v nejbližších dnech najdou instrukce, jak v případě zájmu o návštěvu koncertu, postupovat. 

Podrobnosti k refundaci vstupného za zrušené koncerty

Refundace vstupného za koncerty, které se neuskutečnily v sezoně 2020/2021 budeme automaticky vracet na váš bankovní účet od 14. června

Pokud jste si zakoupili jednotlivé vstupenky na koncerty, které byly zrušené bez náhradního termínu, nabízíme následující možnosti řešení:

  • vstupné zakoupené online nebo v kamenné prodejně do 31. 8. 2020 Vám bude vráceno na účet, po zaslání čísla účtu a scanu vstupenky na socr@rozhlas.cz
  • kompenzace za vstupenky zakoupené online od 1. 9. 2020 vyřizuje GoOut, info@goout.cz, +420 222 70 30 70, PO–PÁ: 10–18 hod.
  • kompenzace za vstupenky zakoupené v kamenné prodejně od 1. 9. 2020 – Vstupné Vám bude vráceno v místě prodeje vstupenky. Nezapomeňte prosím předložit zakoupenou vstupenku, bez ní Vám nebude možné vstupné vrátit.

Přehled neuskutečněných koncertů

12. 10. Rachmaninovova druhá (vč. náhradního programu Drejsl & Voříšek) – rušíme bez náhradního termínu
19. 10. Oscarová hudba E. W. Korngolda (vč. náhradního programu Strauss & Beethoven) – rušíme bez náhradního termínu
27. 10. Na Broadway s A. Plachetkou II – náhradní termín koncertu je stanoven na 30. 6. 2021, vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
16. 11. Náhradní termín koncertu Sólo pro violu a klavír – rušíme bez náhradního termínu
30. 11. Sokrates Iana Bostridge – rušíme bez náhradního termínu
1. 12. Sokrates Iana Bostridge – rušíme bez náhradního termínu
7. 12. Jean–Guihen Queyras hraje Dvořáka – rušíme bez náhradního termínu.
21. 12. Vánoce v Anežce – tento koncert se uskutečnil bez přítomnosti publika, můžete si ho vychutnat přes live stream na našem FB profilu

***

18. 1. Mahan Esfahani hraje Poulenca – koncert se uskuteční bez přítomnosti publika, přímý přenos vysílá ČRo Vltava od 19:30. 
8. 2. Benjamin Grosvenor hraje Brittena – tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava.
13. 2. SOČR & Brad Mehldau – náhradní termín koncertu je stanoven na 1. 5. 2022, vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
22. 2. Obrazy a verše v ruské hudbě  tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava.
1. 3. Elina Vähälä hraje Bartóka – tento koncert rušíme bez náhradního termínu. 
29. 3. Mahlerova devátátento koncert rušíme bez náhradního termínu. 
12. 4. 
Sólo pro trubku a klarinet  tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava a na našem FB profilu.
19. 4. 
Queyras hraje Haydna a Čajkovského – koncert se koná bez účasti publika. Přímý přenos koncertu vysílá ČRo Vltava. Videopřenos sledujte zde
20. 4. Queyras hraje Haydna a Strausse – tento koncert rušíme bez náhradního termínu.
26. 4. Sólo pro harfu – tento koncert rušíme bez náhradního termínu
3. 5. Čajkovského pátá – tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava a na našem FB profilu.Předem děkujeme všem, kteří se rozhodli vzdát se nároku na vstupné za zrušené koncerty ve prospěch SOČRu. Velmi si toho vážíme.
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na socr@rozhlas.cz
Děkujeme Vám za pochopení.

Spustit audio

CD SOČRu v e-shopu