Aktuální opatření a změny

15. leden 2021

Mimořádná opatření platná od 22.11.2021

Při příchodu musí všichni diváci prokázat svou bezinfekčnost pouze:

  • potvrzením o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání koncertu,
  • potvrzením o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny, musí uplynout nejméně 14 dní.
  • Použití PCR testů k prokázání bezinfekčnosti bude možné pouze pro osoby mladší 18 let a osoby s lékařskou indikací nemožnosti očkování a také u lidí do 14 dnů od dokončeného očkování

Vstup a pobyt v prostorách konání koncertu je možný pouze s respirátorem bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95), a to po celou dobu konání akce.

Jako pořadatel máme povinnost splnění výše uvedených podmínek kontrolovat. Pro hladký průběh kontroly při vstupu prosíme o včasný příchod. Kontrolu nám též velmi usnadníte, pokud si nainstalujete do svého mobilního telefonu aplikaci Ministerstva zdravotnictví „Tečka“. Tato aplikace umožňuje načtení, správu a prezentaci digitálních COVID certifikátů na Vašem mobilním zařízení.

Držitelům již zakoupených vstupenek, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, budeme vracet vstupné v plné výši ceny jednotlivé vstupenky nebo poměrné části abonmá.

Prosíme Vás, kterých se tato situace týká, abyste o vrácení vstupného požádali nejpozději v den konání koncertu na e-mailu socr@rozhlas.cz. 

U vstupenek, které si zakoupíte po 22.11., nebude možné tuto výjimku uplatnit - aktuální opatření jsou již známá. 

Děkujeme Vám za pochopení.

Spustit audio

CD SOČRu v e-shopu