Aktuální opatření a změny

15. leden 2021

Vážení posluchači, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, na základě stále trvajících mimořádných opatření a vyhlášenému zákazu konání veřejných akcí, ruší nejbližší plánované koncerty.

Přehledný soupis neuskutečněných koncertů naleznete níže. S ohledem na nejasný vývoj situace v dalších týdnech Vás prosíme o trpělivost, snažíme se na nová opatření reagovat obratem.

Věříme, že se tato složitá situace brzy ustálí a že se ve zdraví opět brzy setkáme na našich koncertech.

Přehled neuskutečněných koncertů

12. 10. Rachmaninovova druhá (vč. náhradního programu Drejsl & Voříšek) – rušíme bez náhradního termínu
19. 10. Oscarová hudba E. W. Korngolda (vč. náhradního programu Strauss & Beethoven) – rušíme bez náhradního termínu
27. 10. Na Broadway s A. Plachetkou II – náhradní termín koncertu je stanoven na 30. 6. 2021, vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
16. 11. Náhradní termín koncertu Sólo pro violu a klavír – rušíme bez náhradního termínu
30. 11. Sokrates Iana Bostridge – rušíme bez náhradního termínu
1. 12. Sokrates Iana Bostridge – rušíme bez náhradního termínu
7. 12. Jean–Guihen Queyras hraje Dvořáka – rušíme bez náhradního termínu.
21. 12. Vánoce v Anežce – tento koncert se uskutečnil bez přítomnosti publika, můžete si ho vychutnat přes live stream na našem FB profilu

***

18. 1. Mahan Esfahani hraje Poulenca – koncert se uskuteční bez přítomnosti publika, přímý přenos vysílá ČRo Vltava od 19:30. 
8. 2. Benjamin Grosvenor hraje Brittena – tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava.
13. 2. SOČR & Brad Mehldau – náhradní termín koncertu je stanoven na 1. 5. 2022, vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
22. 2. Obrazy a verše v ruské hudbě  tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava.
1. 3. Elina Vähälä hraje Bartóka – tento koncert rušíme bez náhradního termínu. 
29. 3. Mahlerova devátátento koncert rušíme bez náhradního termínu. 
12. 4. 
Sólo pro trubku a klarinet  tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava a na našem FB profilu.
19. 4. 
Queyras hraje Haydna a Čajkovského – koncert se koná bez účasti publika. Přímý přenos koncertu vysílá ČRo Vltava. Videopřenos sledujte zde
20. 4. Queyras hraje Haydna a Strausse – tento koncert rušíme bez náhradního termínu.
26. 4. Sólo pro harfu – tento koncert se uskuteční bez přítomnosti publika, můžete si ho vychutnat živěna stanici ČRo Vltava a nebo přes live stream na našem FB profilu
3. 5. Čajkovského pátá – tento koncert rušíme bez náhradního termínu. V den koncertu budeme živě vysílat náhradní program ze Studia 1 ČRo, na stanici ČRo Vltava a na našem FB profilu.Podrobnosti k refundaci vstupného za zrušené koncerty

Refundace vstupného za koncerty, které se neuskutečnily v roce 2020 je možné nárokovat nejpozději do 25. 1. 2021 na socr@rozhlas.cz.

Kompenzace za abonentní vstupenky neuskutečněných koncertů v roce 2021 vám bude vyčíslena po odvolání restrikcí, jakmile bude jasný konečný počet zrušených koncertů.

Pokud jste si zakoupili jednotlivé vstupenky na koncerty, které byly zrušené bez náhradního termínu, nabízíme následující možnosti řešení:

  • vstupné zakoupené online nebo v kamenné prodejně do 31. 8. 2020 Vám bude vráceno na účet, po zaslání čísla účtu a scanu vstupenky na socr@rozhlas.cz
  • kompenzace za vstupenky zakoupené online od 1. 9. 2020 vyřizuje GoOut, info@goout.cz, +420 222 70 30 70, PO–PÁ: 10–18 hod.
  • kompenzace za vstupenky zakoupené v kamenné prodejně od 1. 9. 2020 – vracení vstupného bude řešeno po ukončení restrikcí, jakmile se opět otevřou prodejny a pokladny. Vstupné Vám poté bude vráceno v místě prodeje vstupenky. Nezapomeňte prosím předložit zakoupenou vstupenku, bez ní Vám nebude možné vstupné vrátit.

Předem děkujeme všem, kteří se rozhodli vzdát se nároku na vstupné za zrušené koncerty ve prospěch SOČRu. Velmi si toho vážíme.
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na socr@rozhlas.cz
Děkujeme Vám za pochopení.

Spustit audio

CD SOČRu v e-shopu