Aktuální opatření a změny

15. leden 2021

Mimořádná opatření platná od 1.9.2021

Při příchodu musí všichni diváci prokázat písemným nebo elektronickým potvrzením splnění jedné z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Vstup a pobyt v prostorách konání koncertu je možný pouze s respirátorem bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95), a to po celou dobu konání akce.

Jako pořadatel máme povinnost splnění výše uvedených podmínek kontrolovat. Pro hladký průběh kontroly při vstupu prosíme o včasný příchod. Kontrolu nám též velmi usnadníte, pokud si nainstalujete do svého mobilního telefonu aplikaci Ministerstva zdravotnictví „Tečka“. Tato aplikace umožňuje načtení, správu a prezentaci digitálních COVID certifikátů na Vašem mobilním zařízení.

Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Refundace vstupného za koncerty, které se neuskutečnily v sezoně 2020/2021  automaticky vracíme na váš bankovní účet od 14. června. 

Pokud jste si zakoupili jednotlivé vstupenky na koncerty, které byly zrušené bez náhradního termínu, nabízíme následující možnosti řešení:

  • vstupné zakoupené online nebo v kamenné prodejně do 31. 8. 2020 Vám bude vráceno na účet, po zaslání čísla účtu a scanu vstupenky na socr@rozhlas.cz
  • kompenzace za vstupenky zakoupené online od 1. 9. 2020 vyřizuje GoOut, info@goout.cz, +420 222 70 30 70, PO–PÁ: 10–18 hod.
  • kompenzace za vstupenky zakoupené v kamenné prodejně od 1. 9. 2020 – Vstupné Vám bude vráceno v místě prodeje vstupenky. Nezapomeňte prosím předložit zakoupenou vstupenku, bez ní Vám nebude možné vstupné vrátit.

Předem děkujeme všem, kteří se rozhodli vzdát se nároku na vstupné za zrušené koncerty ve prospěch SOČRu. Velmi si toho vážíme.
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na socr@rozhlas.cz
Děkujeme Vám za pochopení.

Spustit audio

CD SOČRu v e-shopu