Dirigenti a rezidenční umělec

Členové orchestru

  • My jsme SOČR - I. housle

    I. housle

    I. koncertní mistr

    II. koncertní mistr

    III. koncertní mistr

    Vladimír Klánský

    zástupce koncertního mistra

    Ivan Borisov Ivanov
    Anna Veverková
    Tomáš Hubka
    Pavel Kutman
    Tomáš Hubka
    Tomáš Brummel
    Ludvík Sklenář
    Aleš Fiala
  • My jsme SOČR - II. housle

    II. housle

    David Pokorný

    vedoucí skupiny

    Anton Čonka

    zástupce vedoucího skupiny

    Helena Hnyková

    zástupkyně vedoucího skupiny

    František Šilar
    Jaroslav Hájek
    Veronika Vališová
    Alice Vasilová
  • My jsme SOČR - violy

    Violy

    Jakub Novák

    vedoucí skupiny

    Anežka Ferencová

    zástupkyně vedoucího skupiny

    zástupkyně vedoucího skupiny

    Anna Šimková
    Ilja Samoljov
    Eduard Vaníček
    Matouš Hasoň
  • My jsme SOČR - violoncella

    Violoncella

    I. koncertní mistr

    II. koncertní mistr

    I. zástupkyně koncertního mistra

    II. zástupce koncertního mistra

    Vilém Bernáček
    Hana Suchanová
    Marie Dorazilová
  • My jsme SOČR - kontrabasy

    Kontrabasy

    Veronika Malinjak

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucí skupiny

    zástupce vedoucí skupiny

    David Pavelka
    Tadeáš Mesany
    Martin Císař
  • My jsme SOČR - flétna

    Flétny

    vedoucí skupiny

    Mario Mesany

    zástupce vedoucího skupiny

    Helena Ludvíková
    Anna Talácková
  • My jsme SOČR - hoboje

    Hoboje

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    Lukáš Pavlíček
  • My jsme SOČR - klarinety

    Klarinety

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

  • My jsme SOČR - fagoty

    Fagoty

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

  • My jsme SOČR - lesní roh

    Lesní rohy

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucí skupiny

    Dorota Šimonová
    Jan Vítek
  • My jsme SOČR - trubky

    Trubky

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    Marek Vajo
    Jan Červenka
    Martin Pavluš
  • My jsme SOČR - trombón

    Trombony

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    Aleš Vopelka
  • My jsme SOČR - tuba

    Tuba

  • My jsme SOČR - bicí

    Bicí

    vedoucí skupiny

    Ivan Hoznedr

    zástupce vedoucího skupiny

    Ladislav Bilan
    Jakub Tengler
  • My jsme SOČR - harfa

    Harfa

  • Orchestrální akademie

    Orchestrální akademie

    Klára Kutmanová

    I. housle

    Terezie Charvátová

    II. housle

    Dominik Cvek

    viola

    Nastja Perić

    viola

    Jan Nečaský

    violoncello

    kontrabas