Dirigenti a rezidenční umělec

Členové orchestru

  • My jsme SOČR - I. housle

    I. housle

    I. koncertní mistr

    II. koncertní mistr

    III. koncertní mistr

    Vladimír Klánský

    II. zástupce koncertního mistra

    Ivan Borisov Ivanov

    Pavel Kutman

    Tomáš Hubka

    Ludvík Sklenář

    Tomáš Brummel

    Anna Veverková

    Aleš Fiala

  • My jsme SOČR - II. housle

    II. housle

    David Pokorný

    vedoucí skupiny

    Anton Čonka

    zástupce vedoucího skupiny

    Helena Hnyková

    zástupce vedoucího skupiny

    František Šilar

    Jaroslav Hájek

    Veronika Vališová

    Alice Vasilová

  • My jsme SOČR - violy

    Violy

    Jakub Novák

    vedoucí skupiny

    Anežka Ferencová

    zástupce vedoucího skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    Ilja Samojlov

    Eduard Vaníček

    Anna Šimková

    Matouš Hasoň

  • My jsme SOČR - violoncella

    Violoncella

    I. koncertní mistr

    II. koncertní mistr

    I. zástupce koncertního mistra

    II. zástupce koncertního mistra

    Vilém Bernáček

    Hana Suchanová

    Marie Dorazilová

  • My jsme SOČR - kontrabasy

    Kontrabasy

    Veronika Malinjak

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    David Pavelka

    Tadeáš Mesany

    Martin Císař

  • My jsme SOČR - flétna

    Flétny

    vedoucí skupiny

    Mario Mesany

    zástupce vedoucího skupiny

    Helena Ludvíková

    Anna Talácková

  • My jsme SOČR - hoboje

    Hoboje

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    Lukáš Pavlíček

  • My jsme SOČR - klarinety

    Klarinety

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

  • My jsme SOČR - fagoty

    Fagoty

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

  • My jsme SOČR - lesní roh

    Lesní rohy

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucí skupiny

    Jan Vítek

  • My jsme SOČR - trubky

    Trubky

    zástupce vedoucího skupiny

    Marek Vajo

    vedoucí skupiny

    Martin Pavluš

  • My jsme SOČR - trombón

    Pozouny

    vedoucí skupiny

    zástupce vedoucího skupiny

    Aleš Vopelka

  • My jsme SOČR - tuba

    Tuba

  • My jsme SOČR - bicí

    Bicí

    vedoucí skupiny

    Ivan Hoznedr

    zástupce vedoucího skupiny

    Jakub Tengler

    Ladislav Bilan

  • My jsme SOČR - harfa

    Harfa

  • Orchestrální akademie

    Orchestrální akademie

    Klára Kutmanová

    I. housle

    Terezie Charvátová

    II. housle

    Dominik Cvek

    viola

    Nastja Perić

    viola

    Jan Nečaský

    violoncello

    Tomáš Novák

    kontrabas

    Tereza Volfová

    klarinet

    Dorota Šimonová

    lesní roh