Nová mimořádná opatření

8. říjen 2020

Vážení abonenti SOČRu, milí příznivci klasické hudby, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, vzhledem k vyhlášenému zákazu konání veřejných akcí s účastí nad 10 osob, ruší všechny plánované koncerty do 3. listopadu 2020.

Aktuální opatření se dotýká abonentních koncertů, které měly proběhnout v termínech 12. 10. a 19. 10. Tyto koncerty rušíme a nebudeme pro ně hledat náhradní termín. S ohledem na nejasný vývoj situace v dalších dnech vás prosíme o trpělivost. Snažíme se na nová opatření reagovat obratem a připravit pro vás vždy maximum možných řešení.

Věříme, že se tato složitá situace brzy ustálí a že se ve zdraví opět setkáme na našich plánovaných listopadových koncertech.

Podrobnosti k refundaci vstupného za zrušené koncerty

Kompenzace za abonentní vstupenky vám bude vyčíslena po odvolání restrikcí, jakmile bude jasný konečný počet zrušených koncertů. Nejpozději však v prosinci tohoto roku.

Pokud jste si zakoupili jednotlivé vstupenky na koncerty 12. 10. 2020 nebo 19. 10. 2020, nabízíme následující možnosti řešení:

  • kompenzace za vstupenky zakoupené online vyřizuje GoOut, info@goout.cz, +420 222 70 30 70, PO–PÁ: 10–18 hod. V nejbližších dnech vás bude kontaktovat.
  • kompenzace za vstupenky zakoupené v kamenné prodejně – vstupné vám bude vráceno v místě prodeje vstupenky. Nezapomeňte prosím předložit zakoupenou vstupenku, bez ní vám nebude možné vstupné vrátit.
  • Možnost využití náhradní vstupenky na koncert P3_SOČR & BRAD MEHLDAU, který se bude konat dne 13. 2. 2020, od 19.30 v Rudolfinu.
    Pokud máte zájem o náhradní vstupenku v hodnotě kompenzace, napište nám prosím na socr@rozhlas.cz vaše jméno, příjmení a informaci, že máte zájem o náhradní vstupenku za zrušený koncert, nejpozději do 2. 11. 2020.

Pokud jste si zakoupili vstupenky na koncert 27. 10. 2020 „Na Broadway s Adamem Plachetkou II“, v tuto chvíli hledáme pro koncert náhradní termín. Zatím se se všemi zainteresovanými stranami domlouváme na posledním červnovém týdnu roku 2021. Nicméně, nikdo z nás dnes nevíme, jak se situace bude vyvíjet. Prosím, zůstaňte s námi a sledujte náš web www.socr.rozhlas.cz či sociální sítě, pokud bychom našli možnost koncert uskutečnit dříve a situace kolem pandemie byla příznivější, budeme vás včas informovat.

Spustit audio

CD SOČRu v e-shopu